Menu
RSS
Antalya İYİ Parti Milletvekili Hasan Subaşı; Tek Adam Rejiminin Adı Diktatörlük

Antalya İYİ Parti Milletvekili Hasan Subaşı; Tek A…

İYİ Parti Antalya Milletvekili...

Antalya'da Alacasu Koyu Eylemi

Antalya'da Alacasu Koyu Eylemi

Antalya’nın Kemer ilçesindeki ...

Antalya’da Vaka Sayılarında Bir Ayda Yüzde 100'lük Artış

Antalya’da Vaka Sayılarında Bir Ayda Yüzde 100'lük…

Antalya’da 100 bin kişide görü...

235 Otel İcralık Oldu

235 Otel İcralık Oldu

Pandemi öncesi bankalar alacak...

Prev Next

Muratpaşa Türkiye Değişim Partisi’nde Kaçar Seçilmiş Başkan

Muratpaşa Türkiye Değişim Partisi’nde Kaçar Seçilmiş Başkan

TDP Muratpaşa İlçe Başkanlığı’na atanan Erhan Kaçar, yapılan ilk kongrede bu kez seçilerek başkan oldu. Türkiye Değişim Partisi Antalya İl örgütünün ilçelerdeki yapılanma çalışmaları sürerken, atamaları yapılan ilçelerde kongre süreci de başladı.

Bu ilçelerden Muratpaşa’nın 1’inci Olağan Kongresi de önceki gün gerçekleştirildi. TDP Antalya İl Başkanlığı’nda yapılan kongrede, atanmış başkan Erhan Kaçar ve ekibi, oylama sonucu bu kez seçilerek işbaşına getirildi.

Kongrede konuşan TDP Muratpaşa İlçe Başkanı Erhan Kaçar, Türkiye Değişim Partisi’nin ülke genelinde köklü bir değişim gerçekleştirerek toplumsal refahı önünü açacağını söyledi. Kaçar, “Bu değişime biz de Muratpaşa olarak katkı sağlayacağız” dedi.

Büyük Kurultaya Hazırlık

TDP Antalya İl Başkanı Arman Karadağ da, ilçe yapılanmalarının devam ettiğini belirterek, “Şu ana kadar 7 ilçede atamalarımızı gerçekleştirdik ve Muratpaşa ile kongre sürecinin startını verdik. Diğer ilçelerimizi de Ağustos ortalarına kadar tamamlayarak büyük kurultaya katılacağız.

Antalya değişime kararını vermiştir. Bunu partimize gösterilen teveccühten anlıyoruz. Büyük kurultayın ardından ilçe yapılanmalarımıza devam edecek ve yapılacak ilk seçime güçlü ve hazır gireceğiz” diye konuştu.

yukarı çık
0
Paylaşım