Menu
RSS
Antalya'da Sağanak Ve Fırtına Etkisini Artırdı

Antalya'da Sağanak Ve Fırtına Etkisini Artırdı

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün...

‘Turuncu’ Kod Verilen Antalya’da Etkili Fırtına

‘Turuncu’ Kod Verilen Antalya’da Etkili Fırtına

Meteorolojinin kuvvetli yağış ...

Antalya’da Yılmaz Demokrasi Savunucusu Uğur Mumcu Törenle Anıldı

Antalya’da Yılmaz Demokrasi Savunucusu Uğur Mumcu …

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD...

Karnesi Zayıf Olan Çocukları Anlamaya Bakın.!

Karnesi Zayıf Olan Çocukları Anlamaya Bakın.!

Yüksek başarılar beklediğiniz ...

Antalya Eğitim Sen: Eğitim ve Yaşam Hakkı Başta Olmak Üzere, Çocukların En Temel Hakkı Tehdit Altında

Antalya Eğitim Sen: Eğitim ve Yaşam Hakkı Başta Ol…

Eğitim-Sen Antalya Şube Başkan...

Prev Next

CHP Isparta'dan Güç Sende Senin Elinde Çalışması!

CHP Isparta'dan Güç Sende Senin Elinde Çalışması!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta İl Başkanlığı, "Güç Sende, Senin Elinde" sloganı kapsamında seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kapı kapı dolaşarak her gönüle dokunacaklarını belirten Isparta İl Başkanı H. Yalım Halıcı:" Halkın gözündeki sevinç ve umut bizleri onurlandırır, umutlandırıyor." dedi.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Canan Taşer, CHP Isparta Gençlik Kolları Başkanı Emre Erkan, Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Arda Karakuş, yöneticiler ve üyeler seçim çalışmaları için sahaya indi. "Güç Sende, Senin Elinde” sloganı kapsamında Isparta'da ilk defa oy kullanacak seçmenlere yönelik

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun mektuplarını kapı kapı dolaşarak genç seçmenlere ulaştırılıyor. Çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini belirten Başkan Halıcı: "Yeni oy kullanacak olan kardeşlerimize ulaşıyoruz. Çünkü biliyoruz ki her şey bu kardeşlerimizin elinde.

Onların hayatlarını, isteklerini ve hedeflerinin ne olduğunu ne istediğini bilmeyen kişilerin belirlemesini asla istemiyorum. Kendi hayatlarını kendileri belirlesin istiyoruz. Bu yüzden de planladığımız gibi gençlik kollarımız dur durak demeden çalışıyor. Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcımız Canan Taşer'e,

Gençlik Kolları İl Başkanımız Emre Erkan'a, Merkez İlçe Başkanımız Arda Karakuş'a, yöneticilerimize ve en önemlisi üyelerimize teşekkür ederim. Cadde cadde, sokak sokak gezerek ilk oyunu kullanacak olan gençlere ulaşıyorlar. "Güç sende senin elinde" sloganımızla çalışmalarımız devam edecek.

Her gencimize ulaşacağız. İktidar biz olacağız, iktidar gençler olacak." dedi. 

 

yukarı çık
0
Paylaşım