Menu
RSS
Antalya’da Hava Az Bulutlu ve Açık, Öğleden Sonra Yer Yer Parçalı Bulutlu

Antalya’da Hava Az Bulutlu ve Açık, Öğleden Sonra …

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Antalya'da 23 Nisan Çocuklarından 'Sevgi Zinciri'

Antalya'da 23 Nisan Çocuklarından 'Sevgi Zinciri'

Antalya’da 23 Nisan Ulusal Ege...

Meteoroloji Uyardı: Antalya’da Hava Sıcaklıkları Hissedilir Derecede Artacak

Meteoroloji Uyardı: Antalya’da Hava Sıcaklıkları H…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Antalya Valisi Karaloğlu Cami Altında Ticarethaneyi Yasakladı

Antalya Valisi Karaloğlu Cami Altında Ticarethaney…

Antalya Valisi Münir Karaloğlu...

Antalya ve Afyon'un Milletvekili Sayısı Arttı

Antalya ve Afyon'un Milletvekili Sayısı Arttı

Yüksek Seçim Kurulu, son nüfus...

3 Partiden Ortak Hareket Etme Kararı

3 Partiden Ortak Hareket Etme Kararı

Adalet Partisi, Doğru Yol Part...

Antalya’da Hava Açık, Az Bulutlu, Öğle Saatleri Parçalı Bulutlu

Antalya’da Hava Açık, Az Bulutlu, Öğle Saatleri Pa…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Yeterli Yağmur Yağmaması Nedeniyle Çiftçiyi Kuraklık Korkusu Sardı

Yeterli Yağmur Yağmaması Nedeniyle Çiftçiyi Kurakl…

Ardahan’da baharın gelmesine r...

Antalya’da Öğleden Sonra Doğu İlçelerinde Sağanak Yağış Bekleniyor

Antalya’da Öğleden Sonra Doğu İlçelerinde Sağanak …

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Prev Next

Başkan Mustafa Gül: Fire Vermeden Sınavı Bitirdik!

Başkan Mustafa Gül: Fire Vermeden Sınavı Bitirdik!

Kemer Belediyesi'nde çalışan taşeron işçilerin kadroya geçişi için yapılan sınavlarda 549 personelin tamamı başarılı oldu. Personelle bir araya gelen Belediye Başkanı Mustafa Gül, "Sonuçta hiç fire vermeden sınavı bitirdik.

Kemer sizlerle mutlu, ben sizlerle mutluyum" dedi. Kemer Belediyesi'nde taşeron şirketlere bağlı olarak çalışan 549 personelin kadroya geçiş sürecinde sona yaklaşıldı. 2 hafta boyunda devam eden kadro sınavlarında tüm personel başarılı oldu.

Kemer Belediyesi Aslanbucak Hizmet Alanı'nda personelle bir araya gelen Başkan Mustafa Gül, sınavların firesiz atlatılmasından dolayı duyduğu mutluluğu söyledi.

'SINIFI GEÇTİNİZ, KUTLARIM'

Personele hitap eden Başkan Gül, "Bu süreçle bir kez daha anladık ki bu düzenlemeyle kadroya alınma değil sadece şirket değişikliği yapılıyor. Daha önce taşeron şirket bünyesinde çalışan personelimiz şimdi belediyemizin kurduğu şirketin personeli olacak.

2 haftalık sınav sürecini tüm personelimiz başarıyla tamamladı. Yani sınıfı geçtiniz. 549 personelimi tek tek kutluyorum.

Başkan Yardımcımız Kemal Yüksel'in başkanlığını yaptığı komisyon görevini başarıyla tamamladı. Komisyon üyelerimize çok teşekkür ederim" dedi.

'SİYASİ TİMSAHLAR VAR'

Bu mutluluklarına gölge düşürmek isteyen bazı çevreler olduğunu vurgulayan Başkan Gül, "Hedefimiz bir personelimizi bile kaybetmeden bu süreci tamamlamaktı. Çünkü çalışma arkadaşlarımın hepsini kardeşlerim, evlatlarım olarak görüyorum.

Sınav günü personelime de söyledim, 'Bir tanenizin bile gitmesini dayanamam beni burada öksüz bırakmayın' dedim. Ancak o siyasi timsahlar, o ahlaksız insanlar 'personel işten atılacak, sevmedikleri insanları çıkaracaklar' diye dedikodu yayarak işçilerimizin kafasını karıştırmaya çalıştı.

İşçilerimizin üzerinde oyunlar oynamak istediler. Sonuçta hiç fire vermeden sınavı bitirdik. Kemer sizlerle mutlu, ben sizlerle mutluyum. Deniz Caddesi'nde yaptığımız örnek çalışma var.

Burada bir Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı yamaya bakın, bir de bizim yaptığımız yola bakın farkı göreceksiniz. Personelim bir iş yaparken özenle yapıyor, inci gibi işliyor. Hepinizin eline sağlık" diye konuştu.

'ALLAH BİZİ KORUSUN'

Bundan sonra da personellerle birlik içinde çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Gül, "Biz bir aileyiz, huzurumuzu bozmalarına izin vermeyelim. Önceki başkan döneminde, bir bayram arifesinde bir günde 92 personel birden işten çıkartıldı.

O zamanlar çıkarılan personelin belediyeye dönmesi için de büyük gayret sarf ettim. Biz sizin için mücadele veriyoruz. Siz de Kemer için mücadele edin. Gıptayla bakılan bir belediyeyiz. Allah bizi kem gözlerden ve ahlaksız siyasetçilerden korusun" dedi.

yukarı çık
0
Paylaşım