Menu
RSS
Antalya’nın 'Tavşan Yüreği' Zeytini Tescillendi

Antalya’nın 'Tavşan Yüreği' Zeytini Tescillendi

Türk Patent ve Marka Kurumu'nc...

Antalya’da Hava Parçalı Bulutlu, Akşam Saatlerinden İtibaren Az Bulutlu Geçecek

Antalya’da Hava Parçalı Bulutlu, Akşam Saatlerinde…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Antalya'da Taksi Ücretleri % 20 Zamlandı

Antalya'da Taksi Ücretleri % 20 Zamlandı

Antalya'da taksi ücretleri, 17...

Antalya ADD: Atatürk Adının Kaldırılması Sıradan Bir Durum Değildir

Antalya ADD: Atatürk Adının Kaldırılması Sıradan B…

İstanbul Atatürk Havalimanı’nı...

Fuel Oil, Kalorifer Yakıtı ve Gaz Yağına Zam!

Fuel Oil, Kalorifer Yakıtı ve Gaz Yağına Zam!

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasy...

Antalya’da Hava Az Bulutlu ve Açık, Öğlen Yer Yer Parçalı Bulutlu

Antalya’da Hava Az Bulutlu ve Açık, Öğlen Yer Yer …

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Antalya Aspendos'da 'Carmina Burana' Gecesi

Antalya Aspendos'da 'Carmina Burana' Gecesi

Antalya Devlet Senfoni Orkestr...

Prev Next

Antalya CHP İl Başkanı Kumbul: AKP Yayın Organı Sabah Haddini Aştı!

Antalya CHP İl Başkanı Kumbul: AKP Yayın Organı Sabah Haddini Aştı!

Antalya CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Sabah gazetesinin Akdeniz ekinde yer alan yalan habere karşı çok sert tepki gösterdi. “AKP yayın organı Sabah Haddini Aştı! Yandaşlığı yalancılığa kadar götürdüler. Bugün yayınladıkları yazı bize karşı yapılan açık bir saldırıdır.

Bizler Atamızın ‘Gidip, Toros Dağları'na bakınız, eğer orada bir tek kıl çadır görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez’ dediği yörükleriz.

Bizler o çoban ateşini hala tüttürenleriz. Sizin haddiniz değildir bizim vatan sevgimizi sorgulamak” diyen CHP İl Başkanı Kumbul sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sosyal medya paylaşımları nedeniyle gözaltına alınan 4 yurttaşımızın serbest bırakılması için yapılan bir eylemi “CHP’liler Mehmetçiğe Karşı” başlığı ile vermek tek kelimeyle alçaklıktır. Yurttaşların bize tepki gösterdiği bilgisi de tümüyle yalandır.

Tam tersine provakatörlere karşı yurttaşlarımızla birlikte hareket ettik. Bu tür yalan haberlerle baskılara karşı bizi sindirebileceklerini sanmaları tam bir aymazlıktır. CHP’lilere saldırmak bu tayfaya 3 gömlek büyük gelir.

CHP’nin Afrin’e yapılan operasyon ve terör örgütleri konusundaki tavrı her zaman açık ve net olmuştur. Dün kahraman ordumuza kumpas kuranlar bugün bize yalanlarla saldırıyorlar. Biz Mehmetçiğimizin her zaman yanında olduk, yine yanındayız.

Operasyonu başarıyla bitirip bir an önce vatana sağ salim dönmeleri en büyük arzumuzdur. Operasyonun ilk gününden beri yaptığımız bu açıklamaları yok sayıp tam tersini yazmak, AKP nin baskıcı uygulamalarını ve gözaltıları protesto eylemini Mehmetçik karşıtlığı olarak vermek, Sabah tayfasının içler acısı halinin son göstergesidir.

CHP lilere karşı yapılan bu saldırıların temelinde bazı kriptocu FETÖ cülerin ayıp kapatma yarışları mı yatmaktadır? Yoksa gerçekten Mehmetçiğimizin kanıyla iç siyaset mi yapıyorsunuz?

Bu açıklamamızın yanısıra Sabah Gazetesine mahkeme yoluyla Tekzip de göndereceğiz. Bakalım yayınlamaya cesaret edebilecekler mi?”

Yalan yanlış haberlerle, asılsız iftiralarla, insanları suçlayarak toplumun öfkesini ve nefretini bu insanlara yönlendirmeye çalışıp halkı kin ve düşmanlığa sevk ettikleri için bu yazıları yazanlardan şikâyetçiyiz.

Sesimizin ulaştığı savcılara sesleniyoruz, bu kişiler hakkında soruşturma başlatılmalıdır.”

yukarı çık
0
Paylaşım