Menu
RSS

Antalya CHP İl Kadın Kolları Böcek ve Dinç’e Destek Buluşması Gerçekleştirdi

Antalya CHP İl Kadın Kolları Böcek ve Dinç’e Destek Buluşması Gerçekleştirdi

CHP Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Muhittin Böcek ve Kepez Belediye Başkan Adayı Murat Dinç, ‘Kepez Kadın Buluşması’ etkinliği kapsamında CHP Kadın Kolları ile bir araya geldi. CHP ve İYİ Parti’nin Büyükşehir ve

Kepez Belediyesi Başkan Adayları Muhittin Böcek ve Dr. Murat Dinç, Sine Düğün Salonu’nda CHP Kadın Kollarıyla bir araya geldi. ‘Kepez Kadın Buluşması’ adlı etkinlikte bir araya gelen partililere, CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul,

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız, İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut, CHP Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve yönetim kurulları eşlik etti.

Başkan adaylarına ilginin yoğun olduğu toplantıda, adaylarla fotoğraf çektirmek isteyen katılımcılar adeta izdiham yarattı. Açılış konuşmasını yapmak için kürsüye gelen Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Zekiye Genç, “Antalya’nın her yerinde Millet İttifakı kazanacaktır,

bizim inancımız tam, sonuna kadar çalışacağız” ifadelerine yer verdi. Sonrasında kürsüye gelen Kadın Kolları İl Başkanı Nilüfer Deveci, “Kepez’in yarısını kadınlar oluşturuyor ve yüzde 40’ı da genç nüfus.

Türkiye’nin 5. Büyük ilinin en büyük ilçesi olan Kepez bir Türkiye mozağidir. Böylesi büyük bir yerde işsizlik, yoksulluk gibi ekonomik sorunların yanında sağlık, eğitim gibi problemler de yer alıyor.

Kepez bir anlamda dünya kenti Antalya’nın arka yüzüdür. İşte tam burada, bu sorunlara son verecek, sıcacık yüreğiyle, Kepez’in yüzünü güldürecek, dertlere son verecek, Kepez’e umut olacak adayımız, Dr. Murat Dinç ile karşınızdayız.

İnsani yaşam koşullarının en iyilerinin sıralandığı belediyecilik hizmetlerinin örnek gösterildiği Muratpaşa’mız, Konyaaltı’mız, Döşemealtı, Manavgat, Kemer ve İbradı’mız gibi, sorunların büyük oranda çözüldüğü, kadınların,

çocukların öncelikli olduğu, önem verildiği bir belediye ile tanışmak istemez miyiz?

31 Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçimlerde Millet İttifakı adaylarımızı Belediye Başkanlıklarına getirmek için sahalara çıkacağız. Tam 50 günümüz var.

Seçmenlerimize projelerimizi anlatacak gönüllere gireceğiz. Bizlerle birlikte çalışmak, bu süreci birlikte yaşamak için, isteyen arkadaşlarımız; sizlerden masalarınıza getirilen formları doldurarak görevli arkadaşlara ulaştırmanızı rica ediyoruz.

Evlerinize gelelim. Belediye Başkan Adaylarımızla, Adaylarımızın eşleri ile ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızla sîzleri buluşturalım, toplantılar yapalım. Bir çayınızı içelim. Çaylar sizden, pastalar projeler bizden olsun.

Mümkün olduğunca daha önce partilerimize oy vermemiş, kafası karışık seçmenlerimizi de evlerinize davet edin, bizde onlara anlatalım. Sorunlarınızı yetkili mercilere ulaştıralım, çözümlerine katkı sunalım istiyoruz.

Birbirimizi dinleyelim. Masadaki formlara telefonlarınızı yazın arayalım ve randevuları alalım.

Kepez'in güzel yürekli insanları, yüreğinizde evinizde bize de yer açarak çocuklarımızın geleceğine katkı sunalım. Kepez'de Millet El Ele verelim.

Kimsesizlerin kimsesi olmak için, ranta değil vatandaşa hizmet, yandaşı değil vatandaşı zengin eden projelerle, Antalya'mızı yaşanabilir kentler arasında en üst sıralara taşımak için;

Konyaaltı'ndan, küçük bir köy-belde görüntüsünden nasıl mamur bir şehir yarattı ise aynı anlayışla,

Sayın Muhittin Böcek Başkanımızın tüm Antalya'yı yönetmesine destek olalım.

Antalya'nın yetiştirdiği değer, Millet İttifakı Adayımız Sayın Muhittin Böcek'in seçilmesine katkı sunalım. Bu ülkenin, bu şehrin güzel insanlarını; dinsel, etnik kimliklerinden dolayı ayırım yapmadan birlikte mücadele edip birlikte kazanalım.” diyerek, kürsüye Murat Dinç’i davet etti.

Samimiyet Ve Sevgi

Konuşmasını yapmak üzere kürsüye eşiyle birlikte gelen Murat Dinç, “Her başarılı erkeğin yanında mutlaka bir kadın vardır” diyerek başladığı konuşmasında kadınların toplumdaki yeri ve önemine değindi.

Dinç, “Bizim Kepez’deki hedefimiz canlılar, yaşayan tüm canlılar. Biz ruhlara dokunacağız, projelerimizde kadınlarımızın, çocuklarımızın, gençlerimizin sorunlarını her şeyden önce çözeceğiz.

Kepez’in yüzünü güldürmek, Kepez’e aş olmak, eş olmak, iş olmak için yola çıktım. Bu yolun sonunda bizler kazanacağız, Kepez kazanacak” ifadelerine yer verdi. Dinç’ten sonra kürsüye gelen Muhittin Böcek,

“Dört dönemdir doğup büyüdüğüm Konyaaltı’na Belediye Başkanlığı yaptım. Beni Büyükşehir’e layık gören Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e teşekkür ediyorum. ‘Sen, ben yok biz varız, biz birlikte yaparız’ diyerek yola çıktık.

Mart’ın sonunda, Antalya’da güneşli günleri göreceğiz. Biz planlı, kurallı kent için geliyoruz. Ranta değil, halka hizmet için geliyoruz. Çocuklarımız geleceğe umutla bakabilsin diye geliyoruz. Sevgiyle, Cumhuriyetle, Atatürk’le kalın” diyerek sözlerini noktaladı.

Konuşmalarını yapan adaylar, il ve ilçe başkanları sahneye çıkarak fotoğraf çektirdiler. Toplu fotoğraf çekiminin ardından çevredekilerin yoğun ilgisiyle bir kez daha karşılaşan Murat Dinç, CHP’li kadınlarla birlikte halay çekti ve eğlenceli anlar yaşanmasına sebep oldu.

‘Samimiyet ve Sevgi’ parolasıyla yola çıkan Dinç’in, etkinlik sonrası salonu temizleyen görevlileri de selamlayarak ve kolaylıklar dileyerek salondan ayrılması dikkatlerden kaçmadı.

yukarı çık
0
Paylaşım