Menu
RSS
TMMOB Şehir Plancıları Odası: Kamuda Tasarruf, Krize Sebep Olanlardan Başlatılmalıdır

TMMOB Şehir Plancıları Odası: Kamuda Tasarruf, Kri…

TMMOB Şehir Plancıları Odası t...

ORC Anketi: Erken Seçim Olmalı mı?

ORC Anketi: Erken Seçim Olmalı mı?

ORC Araştırma’nın "Bu Pazar se...

Bayramın ilk 3 günündeki trafik kazalarında 22 kişi hayatını kaybetti

Bayramın ilk 3 günündeki trafik kazalarında 22 kiş…

Bakan Yerlikaya, “Lütfen aşırı...

Bayram Tatilinin İkinci Günü: 726 Kaza, 11 Ölü, 1295 Yaralı

Bayram Tatilinin İkinci Günü: 726 Kaza, 11 Ölü, 12…

İçişleri Bakanı Yerlikaya, bay...

Faturalar Kabaracak... Elektrik Ve Doğal Gaza Zam Kapıda!

Faturalar Kabaracak... Elektrik Ve Doğal Gaza Zam …

Temmuz ayında, genel seçim ve ...

Bayram Gibi Bayram: Yurttaşlar Et Bile Alamıyor

Bayram Gibi Bayram: Yurttaşlar Et Bile Alamıyor

Yurttaşlar bırakın kurban alma...

Acemi Kasap' Bilançosu: Toplam 16 Bin Yaralı

Acemi Kasap' Bilançosu: Toplam 16 Bin Yaralı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca b...

Bayram Tatilinin İlk Günü: 24 Saatte 852 Trafik Kazası

Bayram Tatilinin İlk Günü: 24 Saatte 852 Trafik Ka…

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya,...

Prev Next

Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu’ndan Öğrencilere Mangal Partisi

Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu’ndan Öğrencilere Mangal Partisi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu'nda üniversiteye ücretsiz olarak hazırlanan öğrencilere üniversite sınavı öncesinde motivasyon için mangal partisi düzenledi.

Üniversite sınavı öncesinde öğrencilere yönelik Kemer Belediyesi Göynük Günübirlik Tesislerde yapılan mangal partisine, Başkan Topaloğlu’nun yanı sıra eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Semih Top, Club Boran Mare Beach Otel sahibi Aziz Dinçer, Kurs Müdürü Suat Göv, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Haberin Videosu:

Etkinlikte öğrencilerle tek tek selamlaşarak sohbet eden Başkan Topaloğlu, öğrencilerin bir ihtiyacı olup olmadığını sordu.

Daha sonra mangalın başına geçen Başkan Topaloğlu, öğrencilere kendi elleriyle köfte ve sucuk pişirerek ikramda bulundu.

Yemek sonrası bir konuşma yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, eğitime verdiği desteklerden dolayı Club Boran Mare Beach Otel sahibi Aziz Dinçer’e teşekkür ettiğini belirterek, “Aziz Bey seneye üniversiteyi kazanan 50 öğrencinin bursunu yatıracağının sözünü verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Uzun süredir üniversiteye hazırlanıyorsunuz. Geleceğimizi yaratmak için gecenizi gündüzünüze kattınız. Aileniz size hep destek oldu. Hayatınıza yön vermek için eğlenceden ve spordan vazgeçiyorsunuz. Artık üniversite sınavına çok az bir zaman kaldı. Ben sizin başarılı olacağınıza inanıyorum.

Çünkü belediyemize ait kursumuzda sizin çalışmalarınızı gördüm. Heyecan yapmanıza gerek yok. Üniversiteyi kazanamazsanız bile dünyanın sonu değil. Soru cevap anahtarına dikkat edin. Sizlere şimdiden başarılar diliyorum. Hepinizin tek tek gözünden öpüyorum. Yolunuz açık olsun.” dedi.

Göynük Fen Lisesi’nin temelini yaptırarak eğitime katkı sağlayan Club Boran Mare Beach Otel sahibi Aziz Dinçer ise üniversite tercihlerinde dikkatli olmaları konusunda öğrencilere nasihatler vererek, “Seçtiğiniz bölüm çok önemli. Yanlış meslek seçmenin acısını ben yaşayarak öğrendim.

Siz bu konuda hata yapmayın. Sizi kimsenin yönlendirmesine izin vermeyin. Buna anne ve babanız dahil. Aileniz sizden doktor veya mühendis olmanızı ister. Ama siz nerede mutlu olacaksanız o bölümü seçin. Hayatı bir film gibi düşünürseniz yapacağınız tercihler için iki şansınız var.

Ya doğru tercih yaparak kendi hayat filminizin başrolünü oynayacaksınız ya da başkasının filminde figüran olarak kalacaksınız. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Kurs Müdürü Suat Göv de eğitime ve öğrencilere verdiği desteklerden dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür ettiğini söyledi.

yukarı çık
0
Paylaşım