Menu
RSS

Antalya Doğu ve Güneydoğulu İş Adamaları Derneği(ADGİAD) Başkanı Aykut Eminoğlu ve yönetimi Antalya DEVA Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti. ADGİAD Başkanı Aykut Eminoğlu: Partinizi ziyaret etmekteki amacımız

yeni kurulan her parti gibi sizin partinizin de Türkiye demokrasine katkı sağlamasını temenni etmektir. Partinizin tüm mensuplarına, ülkeye faydalı hizmetler vermek için yapacakları çalışmalarda başarılar dilemektir" dedi.

Türkiye'nin gündemdeki konuları ile ilgili istişarelerde bulunan ADGİAD

Başkanı ve beraberindeki heyet, DEVA Partisi İl Başkanı Av.Süleyman Akıncı'ya Antalya DEVA Partisi teşkilatlanma çalışmalarının ne aşamada olduğunu sordular.

İl Başkanı Av. Süleyman Akıncı:" Öncelikle bu nazik ziyaretiniz için başta ADGİAD Başkanımız sayın Aykut Eminoğlu ve kıymetli yönetimine çok teşekkür ederim. Teşkilatlanma çalışmalarımız gayet başarılı bir şekilde sürmektedir.

12 ilçemiz için ilçe başkanları atamalarımızı gerçekleştirdik.

Önümüzdeki hafta, merkez ilçelerimiz olan Muratpaşa, Konyaaltı ve Kepez'in ilçe başkanlarının yetki belgelerini takdim edeceğiz.

Düzenleyeceğimiz basın toplantısı ile Antalya'mız ile ilçe Başkanlarımızı tanıştıracağız. İki ya da  üç  ay içerisinde de 1.Antalya Olağan İl Kongremizi gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Ülkemizin kutuplaşmaya değil, kavuşmaya, kavga etmeye değil,

barışmaya ve uzlaşmaya ihtiyacı var. Ülkemizin hukuka, adalete ve ifade özgürlüğüne ihtiyacı var. DEVA Partisi bu sorunları çözecek tek parti, bizim tabelalarımızı 'halk' astı. Halkımızın talep ve beklentileri

genel başkanımız Ali Babacan'a bu sorumluluğu aldırmaya neden oldu. Bizler de bu sorumluluğun bilincinde hareket ederek ülkemizi aydınlık geleceğe taşıma gayesi içerisindeyiz. Bize gösterdiğiniz bu ilgi alaka ve nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz." dedi."

0
Paylaşım