Menu
RSS
İYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Antalya’dan Seslendi

İYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Antalya’dan …

İYİ Parti Genel Başkanı ve cum...

Benzine 25 Kuruş, Motorine 23 Kuruş Zam Geldi: Zam Pompaya Yansımadı

Benzine 25 Kuruş, Motorine 23 Kuruş Zam Geldi: Zam…

Petrol fiyatları ve kur artışı...

Antalya’da Hava Parçalı Bulutlu, Sıcaklıkta Önemli Bir Değişiklik Yok

Antalya’da Hava Parçalı Bulutlu, Sıcaklıkta Önemli…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Türk Lirası Dibe Vurdu: Dolar, Euro, Sterlin Rekorlarını Tazelediler

Türk Lirası Dibe Vurdu: Dolar, Euro, Sterlin Rekor…

Merkez Bankası’nın geçen hafta...

Antalya’da Bazılarının Phaselis Rüyası Kesin Olarak Bitti

Antalya’da Bazılarının Phaselis Rüyası Kesin Olara…

Doğal ve kültürel değerlerine ...

Antalya’da Hava Parçalı Bulutlu, İç Kesimler Yerel Hafif Sağanak Yağışlı

Antalya’da Hava Parçalı Bulutlu, İç Kesimler Yerel…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Antalya Fener Alayında On Binler 600 Metre Türk Bayrağı İle Yürüdü

Antalya Fener Alayında On Binler 600 Metre Türk Ba…

Antalya’da 19 Mayıs Atatürk’ü ...

Prev Next

THY Batman v Superman Filminin Resmi Sponsoru Oldu

  • Yazan 
THY Batman v Superman Filminin Resmi Sponsoru Oldu

Türk Hava Yolları 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden "Batman v Superman: Adaletin Şafağı"na resmi sponsor oldu. Türk Hava Yolları 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden “Batman v Superman: Adaletin Şafağı”na resmi sponsor oldu.

Bu sponsorlukla dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi olarak Türk Hava Yolları hayal dünyasının en ünlü şehirlerinden Gotham City ve Metropolis’i de geniş uçuş ağına eklemiş oldu.

Türk Hava Yolları, Warner Bros Pictures ile gerçekleştirdiği bu işbirliği için Türk Hava Yolları filosundan bir Boeing 777-300 ER tipi uçağını da film temalı olarak boyayarak giydirdi. Uçağın her iki tarafında eskitme yöntemiyle Batman ve Superman’in logoları yer aldı.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı M. İlker Aycı gerçekleştirilen sponsorluk ile ilgili olarak THY Teknik Hangarı’nda düzenlenen tanıtım töreninde yaptığı konuşmada "Bu yılın en önemli filmlerden birine sponsor olmaktan heyecan duyuyoruz. Bu filmin Türk Hava Yolları markasına olumlu katkı sağlayacağına inanıyorum " diyerek şunları söyledi:

“ 2016 yılı bizim için kritik hedefler koyduğumuz bir yıl. 2023 hedeflerimize ulaşmak noktasında 2016’nın bizim için önemli bir yeri olacaktır. Koyduğumuz büyüme hedefi önemli karlılık hedefi, koyduğumuz yeni destinasyonları açarken hizmet kalitesini yukarıya çıkarmak için müştenin gözünde daha itibarlı bir havayolu şirketi durumuna yükseltmek ana hedefimizidir. Bu yılı müşterilerimizin kalplerine dokunma yılı ilan ettik.”

DÜĞÜM BUSINESS CLASS’TA ÇÖZÜLECEK

İlker Aycı filmin düğümünün THY uçağının Business Class bölümünde çözüleceğini belirterek konuşmasına şöyle devam etti:

“ Nereye bir havayolu şirketi gidebilecekse, ister reel dünyada, ister sanal dünyada, ister sosyal medyada, orada THY olacak ve oraya uçacaktır. Bu anlamda önümüze koyduğumuz ufuk ve vizyon çerçevesinde bu Batman ve Supermen filminde bizim, ki bu yılın en büyük prodüksiyonlarından 350 milyon dolarlık bir dev prodüksiyon. Tabi ki böyle büyük prodüksiyonunun gişe rekoru kırması beklenir. Böyle beklenen bir prodüksiyonda iki super kahraman böyle bir filmde bir araya geliyor.

Bu iki super kahramanın arasına bu filmin içersine reklam yerleştirmek üzere bir anlaşma yaptık. Warner Brnos ile bir işbirliği yaptık. Neticesinde THY uçağının görüntüsü hem filmin içerisinde hem de içten görüntümüz bulunacak ve logomuz olacak. Bir de filmin önemli sahneleri içersinden birinde, filmin düğümlerinden birisi bizim Business Class’ta çözülecek. Bu anlamıyla da THY uçağı önemli bir yer teşkil edecek. “

BEN AFFLECK REKLAM FİLMİNİ ÇEKECEK

THY’nin sponsor olduğu filmin yöneticisi Warner Bros. Pictures Kıdemli Başkan Yardımcısı Gane Garlock “Batman ve Superman’i partnerimiz Türk Hava Yolları ile gökyüzüne uçurmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Türk Hava Yolları’na ait bir uçağın içten ve dıştan görüntülerinin yer aldığı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filminde kullanılan Batmobile aracının resmi taşıyıcı sponsoru da Türk Hava Yolları iştiraklerinden Turkish Cargo oldu. Buna göre Turkish Cargo dünyanın çeşitli yerlerindeki organizasyonlara Batmobile’ın taşınmasını sağlayacak.

Filmde Batman rolünde izlediğimiz ünlü oyuncu Ben Affleck ve LexLuther karakterini canlandıran aktör Jesse Eisenberg ile bir reklam filmi çeken Türk Hava Yolları önümüzdeki günlerde bu filmin de yayınına başlayacak.

“Batman v Superman: Adaletin Şafağı,” filminin resmi sponsoru olan Türk Hava Yolları bu kapsamda filmin Los Angeles ve Londra’da gerçekleşecek galalarına da sponsor oldu.

Türk Hava Yolları önümüzdeki günlerde sosyal medya üzerinde gerçekleştireceği “ Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmi temalı bir yarışma düzenleyecek. Yarışma sonucu kazananları filmin Los Angeles’da gerçekleşecek galasına Türk Hava Yolları’nın davetlisi olarak katılacaklar.

Bu sponsorluk sonrası Türk Hava Yolları yolcularını film temalı bir takım sürprizler bekliyor. Buna göre;

Yetişkinler için göz maskesi, terlik gibi ürünlerden seyahat kitleri,çocuklar için terlik, çocuk kulaklıkları ve saat gibi ürünlerden oluşan seyahat kiti, temalı uçak içi menü kartları ve yiyecek ikramları ,film temalı Miles & Smiles kartı yolcumuzun kullanımına sundu.

“Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmiyle ilgili olarak Türk Hava Yolları'nın Facebook ve Twitter hesaplarını takip edebilecekler. Ayrıca hashtag, #flytogotham #flytometropolis kullanarak film hakkında online konuşmalara da katılabilecekler.

yukarı çık
0
Paylaşım