Menu
RSS

Antalya CHP Kadın Kolları İl Başkanı Deveci: Baskı ve Şiddet İle Bizi Durduramazsınız!

Antalya CHP Kadın Kolları İl Başkanı Deveci: Baskı ve Şiddet İle Bizi Durduramazsınız!

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’ya Çanakkale’de saldırı girişiminde bulunulmasına geniş kesimler tepki gösterdi. CHP Kadın Kolları Antalya İl Başkanı Nilüfer Deveci’de yaptığı yazılı açıklamada

“Kadınların en ön saflarda yürüyen örgütlü mücadelesinden korkuyorlar, korksunlar! Biz kadınlar coşkun akan sular gibiyiz. Baskı ve şiddet ile bizi durduramazsınız. İlk seçimlerde AKP zihniyetini ülkemizden söküp atacağız” dedi.

Deveci’nin açıklaması şöyle:

“KAMUOYUNA

Kadın Kolları Genel Başkanımız Aylin Nazlıaka'nın Çanakkale'ye yaptığı ziyaretteki saldırı girişimini kınıyoruz. Bu zihniyetlerin "Bunlar daha iyi günleriniz! Durun bakalım başınıza daha neler gelecek?" anlayışından beslendiğini çok iyi biliyoruz. Siyasetçilerin görevi halkı ayrıştırmak değil, birleştirmektir.

Bizler halka kin ve nefret tohumları eken anlayışı reddediyor, ayrılığın gayrılığın olmadığı bir Türkiye'yi inşa etmek için çalışıyoruz.

Kadınların en ön saflarda yürüyen örgütlü mücadelesinden korkuyorlar, korksunlar! Biz kadınlar coşkun akan sular gibiyiz. Baskı ve şiddet ile bizi durduramazsınız. İlk seçimlerde AKP zihniyetini ülkemizden söküp atacağız”

yukarı çık
0
Paylaşım