Menu
RSS
Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen: Yeniden Başlıyoruz

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen: Yeniden Baş…

Konyaaltı Belediye Başkanı Sem...

Antalya’nın Milli Eğitimde Yetkili Sendikası Eğitim-İş’tir

Antalya’nın Milli Eğitimde Yetkili Sendikası Eğiti…

Eğitim-İş’in, Antalya’daki tek...

Kaş Kınık Hali’nde Siyasi Gerginlik

Kaş Kınık Hali’nde Siyasi Gerginlik

Antalya Büyükşehir Belediyesi ...

Antalya TİP: Bu Seçimde Emekçilerin, Yoksulların Adayı Kılıçdaroğlu'dur

Antalya TİP: Bu Seçimde Emekçilerin, Yoksulların A…

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Ant...

Özgür Özel Kumluca’da Konuştu: Sinan Oğan'a Oy Vermiş Herkesi Sandığa Götürmeliyiz

Özgür Özel Kumluca’da Konuştu: Sinan Oğan'a Oy Ver…

CHP Grup Başkanvekili Özgür Öz...

Prev Next

İyi Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Turgut Bucak’tan İlçe Teşkilatlarına Ziyaret

İyi Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Turgut Bucak’tan İlçe Teşkilatlarına Ziyaret

İlk olarak Kepez, Muratpaşa, Aksu İlçe teşkilatlarını ziyaret eden milletvekili aday adayı Turgut Bucak ziyaretlerde partililerin büyük ilgisiyle karşılanıyor.

İlk olarak İyi Parti Kepez İlçe Teşkilatını ziyaret eden milletvekili aday adayı Bucak, kepez ilçe başkanı Emrah yıldırmalar ve yönetim kurulu tarafından sıcak karşılandı. Ziyarette seçim süreci ve seçim çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alıverişinde buldular. Ziyarette partililerin yoğunluğu ve Bucak’a ilgisi gözlerden kaçmadı.

 Muratpaşa Teşkilatına Ziyaret

Vekil aday adayı Bucak Kepez ilçe teşkilatı ziyareti sonrası Muratpaşa İyi Parti İlçe teşkilatına ziyaret ederek, ilçe başkanı Erdal Özçivi ve yönetim kurulundan seçim sureciyle ilgili karşılıklı görüş alıverişinde bulundular. İlçe Başkanı Özcivi, ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek,

“Turgut Bucak’ın çıktığı yolda başarılar diliyorum. Esnafın içinden gelen, Antalya’yı çok iyi bilen Turgut başkanımızı partimizden aday adayı olması bizim için kazançtır. dedi.

Bucak’ta ziyarette yaptığı açıklama, “ilçe başkanımız Sayın Erdal beye ve yönetiminin sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Esnafın sorunlarını çok iyi bilen birsiyim.  Çünkü aynı sorunları bende yaşıyorum. Ve içinizden birisiyim.

Bu nedenle aday gösterilirsem TBMM’de başta esnafımızın sorunlarını çözmek çalışacağımızdan emin olmanızı istiyorum. İyi Parti kurulmadan önce de sonrasında da Sayın Genel Başkanımıza hep destek olduk. Bu desteğimiz hala ilk günkü gibi devam etmemektedir.

Genel başkanımız Sayın Akşener liderliğinde Türkiye’yi düzlüğe çıkartacağız.dedi.

Aksu İlçe Teşkilatına Ziyaret

Antalya İyi Parti İlçe teşkilatları ziyaretleri kapsamında Aksu İlçe teşkilatına da ziyaret gerçekleştiren milletvekili aday adayı Turgut Bucak, ilçe Başkanı Recep Bal ve yönetimi tarafından ilgiye karşılandı. İlçe başkanı Bal,  ziyaret nedeniyle yaptığı açıklamada,  “Turgut başkanımızı zaten bizim bildiğimiz, abimiz.

Şimdi de partimizden milletvekili aday adayımız olarak bizleri ziyaret etti. Milletvekili aday adaylığı yolunda Turgut başkanımıza başarılar diliyorum. Ziyaretleri beni ve yöntemimizi memnun etmiştir.  “Antalya’da beklenenin üzerinde milletvekili çıkartacağız.

Turgut başkanımızın da aday gösterilip seçilen milletvekili arasında olmasını arzu ederiz. Antalya’yı en iyi şekilde temsil edeceğine inancımız tamdır” dedi.

Göreve Hazırım

Turgut Bucak, aday gösterili gösterilmeyiz o genel merkezimiz ve teşkilatlarımızın vereceği karardır. Her hâlükârda teşkilatlarımızım emrin olacağım. Ancak aday gösterildiğim takdirde Antalya için gecemi gündüzümüze katarak çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Ben bu toprakların ekmeğini yedim suyunu içtim. Ben Antalya’nın çocuğuyum dolasıyla Aksu benim köyüm gibidir” dedi

yukarı çık
0
Paylaşım