Menu
RSS
Antalya İYİ Parti Milletvekili Hasan Subaşı; Tek Adam Rejiminin Adı Diktatörlük

Antalya İYİ Parti Milletvekili Hasan Subaşı; Tek A…

İYİ Parti Antalya Milletvekili...

Antalya'da Alacasu Koyu Eylemi

Antalya'da Alacasu Koyu Eylemi

Antalya’nın Kemer ilçesindeki ...

Antalya’da Vaka Sayılarında Bir Ayda Yüzde 100'lük Artış

Antalya’da Vaka Sayılarında Bir Ayda Yüzde 100'lük…

Antalya’da 100 bin kişide görü...

235 Otel İcralık Oldu

235 Otel İcralık Oldu

Pandemi öncesi bankalar alacak...

Prev Next

Antalya CHP Kadın Kolları İl Başkanı Deveci: Birinci Parti Olacağımıza İnancımız Tamdır, Seçime Hazırız

Antalya CHP Kadın Kolları İl Başkanı Deveci: Birinci Parti Olacağımıza İnancımız Tamdır, Seçime Hazırız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kadın Kolları il başkanları ile bir toplantı yaparak, il başkanlarından bulundukları illerde yoksulluk envanteri de çıkarmalarını istedi. Kılıçdaroğlu, “Biz politikamızı sosyal kimlikler üzerinden kuruyoruz.

Eşitlikçi politikalarımızı yurttaşlarımıza aktarmamız gerekiyor" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ilçe örgütlenmelerini tamamlamış olan Kadın Kolları il başkanları ile bir toplantı yaptı. Toplantı öncesinde Kılıçdaroğlu’na Kadın Kolları Genel Başkanlığı’nın hazırladığı örgütlenme raporunun sunulduğu bildirildi.

Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, kadın kollarının yeni hedefleri belirlendi. İlçe örgütlenmesini tamamlayan Kadın Kolları’nda,

mahalle örgütlenmesine odaklanıldığı, önceliğin de “sıfır” oy alan sandıklar olduğu ifade edildi.

Toplantı da söz alan Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci "Antalya'daki kadın örgütlenmesini tamamladık. İlçe kadın kollarımız ile koordineli bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz,  

Daha önce söz vermiştik,  Büyükşehir belediyesini kazanacağız diyerek yerine getirdik,   şimdide Antalya da birinci parti olacağımıza inancımız tamdır,  seçime hazırız. " Antalya çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu da toplantıda, “Biz politikamızı sosyal kimlikler üzerinden kuruyoruz. Eşitlikçi politikalarımızı yurttaşlarımıza aktarmamız gerekiyor.

Örneğin taşeron işçilerin kadroya alınması, emeklilere verilmesi gereken bayram ikramiyeleri gibi politikalarımız iktidarda olmadığımız halde karşılık buldu. Apartman görevlileri, muhtarlar,

ev emekçisi kadınlar ile ilgili broşürlerimiz, kitapçıklarımız var. Bunları yurttaşlarımıza anlatın” diye konuştu.

Kadın Kolları il başkanlarından bulundukları illerde yoksulluk envanteri de çıkarmalarını isteyen Kılıçdaroğlu, Aile Destekleri Sigortası eğitimi verileceğini, bunun için bütün Kadın Kolları il başkanlarını Ankara’ya davet edebileceklerini söyledi.

yukarı çık
0
Paylaşım