Menu
RSS

CHP’li Kadınlar Antalya’da Toplanıyor, Kılıçdaroğlu’da Toplantıya Katılacak

CHP’li Kadınlar Antalya’da Toplanıyor, Kılıçdaroğlu’da Toplantıya Katılacak

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığınca düzenlenen İl Kadın Kolları Başkanları, ‘İSTİKBAL İÇİN CESARET’ konulu Eşgüdüm toplantısı için Antalya’da bir araya gelecekler. Bu hafta sonu Kemer Göynük Mirage Park Otel’de CHP Kadın Kolları Genel Başkanı

Fatma Köse’nin açılış konuşması ile başlayacak olan Eşgüdüm toplantısı için; CHP Antalya Kadın Kolları İl Başkanı ve  CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Nilüfer Deveci, açıklama yaptı.

 “14- 15 Nisan günü gerçekleştireceğimiz ‘İSTİKBAL İÇİN CESARET’ konulu Eşgüdüm toplantımıza Kadın Kolları İl Başkanlarımızın ve yöneticilerimizin katılımları ile Genel Başkanımız Fatma Köse’nin açılış konuşmasıyla başlayacak,

2019 yılında yapılacak olan seçimler öncesinde yol haritamızı belirleyeceğiz” diye belirten Deveci,

 “Atatürk devrimlerinin uygulayıcısı kadınlar olarak, toplum ahlakını yok eden, çocuk istismarını açıkça teşvik eden bu ve benzer fetvalara, açıklamalara, söylemlere asla izin vermeyeceğimizi, mücadelemize çok daha kararlı, çok daha dirençli devam edeceğimizi duyuruyoruz.

Bu toplantımızda; 2019 yılında yapılacak olan seçimler öncesinde yol haritamızı belirleyerek, çalışmalarımıza hız vereceğiz.” diye ekledi.

15 Nisan Pazar günü Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımlarıyla, İSTİKBAL İÇİN CESARET’ konulu Eşgüdüm toplantımız devam edecek.” diye belirtti.

yukarı çık
0
Paylaşım