Menu
RSS
AÜ Eğitim Görevlisi: 'Yivli Minare, Aslında Zafer Burcu'

AÜ Eğitim Görevlisi: 'Yivli Minare, Aslında Zafer …

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Akde...

Antalya'da Avlan Gölü Dondu

Antalya'da Avlan Gölü Dondu

Antalya’nın Elmalı ilçesindeki...

Antalya'da Kanal Kenarındaki Kulübelerin Kilitlerini Kırıp Su Motorlarını Çaldılar

Antalya'da Kanal Kenarındaki Kulübelerin Kilitleri…

Antalya’nın Döşemealtı ilçesin...

Antalya Karayolunda, Yol Kenarında Biriken 2 Metre Yükseklikteki Karlar Temizleniyor

Antalya Karayolunda, Yol Kenarında Biriken 2 Metre…

Antalya'yı Konya'ya bağlayan A...

Antalya’da Elektrik Teli Aylardır Yerde, İlgilenen Yok!

Antalya’da Elektrik Teli Aylardır Yerde, İlgilenen…

Antalya Konyaaltı İlçesi Hacıs...

Bakan Turhan: Antalya'yı İzmir'e Otoyol Ve Hızlı Trenle Bağlayacağız

Bakan Turhan: Antalya'yı İzmir'e Otoyol Ve Hızlı T…

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Ca...

Antalya’da Hava Az Bulutlu Geçecek, Rüzgar Kuzey Yönlerden Kuvvetli Esecek

Antalya’da Hava Az Bulutlu Geçecek, Rüzgar Kuzey Y…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Prev Next

Başkan Hakan Tütüncü'den 2019 Çağrısı

Başkan Hakan Tütüncü'den 2019 Çağrısı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Danışma Meclis toplantısında belediye hizmetlerini anlatarak, "2017 yılı en başarılı dönemdi. Gelecek seçimlerde başarıyı yükseltmek için özverili ve dikkatli çalışmalıyız" dedi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,

Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı'nda düzenlenen danışma meclisi toplantısına katıldı. Başkan Tütüncü, 2017 yılının değerlendirmesini yaparak, bu yılın Kepez'in en başarılı dönemi olduğunu açıkladı.

2017 yılı hizmetlerini aktaran Başkan Hakan Tütüncü, gelecek seçimlerde başarıyı yükseltmek için bilinçli, özverili ve dikkatli çalışılmasını istedi.

'KEPEZ KIYAS GÖTÜRMEZ'

Geçen yıl 14 projenin temelini attıklarını ve küçükler hariç 22 açılış gerçekleştirdiklerini hatırlatan Başkan Hakan Tütüncü, vaatlerinin hepsini gerçekleştirirken 30 milyon lira da bütçe fazlası verdiklerini söyledi.

Buna ek olarak Dokuma Fabrikası'nın tapusu için bir kalemde 15 milyon TL harcadıklarını belirten Tütüncü, göreve geldikleri 2009 yılındaki Kepez ilçesinin, şimdiki Kepezle kıyas götüremeyeceğinin altını çizdi.

'İMAR SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTU'

Yeşilırmak Caddesi'nin doğusunda kalan ticari alanlar hariç, Sütçüler Mahallesi'nin bir bölümünü kapsayan Vakıf arazisi sorununu çözdüklerini kaydeden Hakan Tütüncü, Yeni Emek Mahallesi'ndeki örnek kentsel dönüşüm çalışmasında inşaatların başladığını ve 5 mahallede yeni kentsel dönüşüm planlamasının bitmek üzere olduğunu söyledi.

Başkan Tütüncü, Fevzi Çakmak Mahallesi'nin 30 yılık tapu sorunu ile Akdeniz Sanayi Sitesi'nin genişleme sorununu çözüme kavuşturduklarını belirtti.

'KEPEZ'İN CİDDİ SORUNU KALMADI'

Bu seçimlerin geçen seçimlere nazaran çok daha önemli olduğunu vurgulayan ve Kepez'in Antalya'nın en büyük ilçesi olduğunu hatırlatan Tütüncü, Büyükşehir Belediye seçimlerinin iyi geçmesi açısından Kepez'de önemli bir başarıyı yakalamak zorunda olduklarını vurguladı.

Belediye çalışmaları noktasında çok ciddi sıkıntıları kalmadığını aktaran Hakan Tütüncü, “Birkaç bölgede spesifik sorunlarımız var. Onları da sürekli istişare ederek çözümü için çalışıyoruz. Atılması gereken adımları en iyi şekilde atmaya çalışıyoruz" dedi.

BAŞKAN TAŞ'TAN DOKUMA TEŞEKKÜRÜ

Ak Parti Kepez İlçe Başkanı İbrahim Ethem Taş da teşkilattaki yenilikleri anlattı. Başkan Taş, Dokuma'nın halka kazandırılması noktasında Kepez Belediyesi'nin çok önemli bir başarı kaydettiğini vurguladı.

Başkan Taş, Kepez Belediyesi Şefkat ve Huzurevi'nin 26 Ocak Cuma günü yapılacak resmi açılışına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun katılacağını belirten Taş, teşkilat üyelerini de açılışa davet etti.

yukarı çık
0
Paylaşım