Menu
RSS
Antalya’da Hava Az Bulutlu, Rüzgar Güney Yönlerden Hafif Esecek

Antalya’da Hava Az Bulutlu, Rüzgar Güney Yönlerden…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Antalya’da Hava Az Bulutlu ve Açık, Sıcaklık Sahilde Azalacak, İç Kesimlerde Artacak

Antalya’da Hava Az Bulutlu ve Açık, Sıcaklık Sahil…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Antalya’da Hayatını Kaybeden Gazeteci Ümit Zehir’in Organları 2 Kişiye Umut Olacak

Antalya’da Hayatını Kaybeden Gazeteci Ümit Zehir’i…

Antalya’da iki gün önce geçird...

Antalya’da Hava Az Bulutlu ve Açık, Sahilde Rüzgar Güneyden Hafif Esecek

Antalya’da Hava Az Bulutlu ve Açık, Sahilde Rüzgar…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Antalya’da Hava Az Bulutlu ve Açık, Rüzgar Güneyden Hafif Esecek

Antalya’da Hava Az Bulutlu ve Açık, Rüzgar Güneyde…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Antalya’da Hava Az Bulutlu, Sıcaklık Sahilde Azalıyor, İç Kesimlerde Artıyor

Antalya’da Hava Az Bulutlu, Sıcaklık Sahilde Azalı…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Prev Next

Başkan Mustafa Gül: Deniz Caddesi'ni Yeniden Yapacağız

Başkan Mustafa Gül: Deniz Caddesi'ni Yeniden Yapacağız

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Deniz Caddesi'ni baştan aşağı yeniden yapacaklarını söyledi. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Büyükşehir Belediyesi'nin altyapı çalışmaları yaptığı ilçenin gözde caddelerinden Deniz Caddesi'nde incelemelerde bulundu.

Caddenin ASAT tarafından yapılan çalışma sonrası yamalı bohçaya döndüğünü söyleyen Başkan Gül, bu durumun turizme büyük zarar verdiğini vurguladı.

Başkan Gül, "Burası Kemer'imizin en güzel caddelerinden biri olan Deniz Caddesi. 24 saat turizme hizmet eden bir alan. Caddede ASAT altyapı çalışması gerçekleştirdi. Ancak çalışma bittiğinde, aslında kaldırımlara döşenen 6 santimlik taşlarla yama yapmışlar.

Böyle bohça yaması gibi çalışma olmaz. Otellerin ve 3 eğlence merkezinin bulunduğu caddede böyle kötü bir çalışma yapılmış. Buradan ne araçlar ne de yayalar sağlıklı ilerleyebiliyor.

Cadde bu haliyle bırakıldığı için insanlar ayağı takılıp düşüyor, yaralanıyor. Geçen günlerde de bir Rus turistin ayağı kırıldı. Tedavisini üstlendik. Cadde böyle kalırsa günde 2- 3 insan yaralanır, ayağı kırılır.

Geçen günlerde Rus konsolos ziyaretime geldiğinde Kemer'de yapılan bu çalışmaların ne olacağını sordu, endişelerini dile getirdi. Ben de bu konuyu çözeceğimizi söyledim" dedi.

Deniz Caddesi'nde Kemer Belediyesi olarak çalışma başlattıklarını kaydeden Başkan Mustafa Gül, "Hep söylüyoruz ama bir daha tekrar etmek istiyorum. Bu işi bilmiyorsanız bilene bırakın.

Biz zamanında da kendilerine söyledik 'bu işi yapamıyorsanız yetiştiremiyorsanız biz yapalım' diye. Koskoca Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı yola bakın. Kazılan yeri hem 8 gibi çizmişler, hem de 6 santimlik taş döşemişler.

Buradan ağır tonajlı bir araç geçtiğinde bu taşlar kırılır. Caddedeki esnaf ve turizmciler de durumdan çok şikâyetçi. Şikayetlerini sosyal medyadan da dile getiriyorlar. Biz halka söz verdik, bu yolları düzelteceğiz.

Büyükşehir'in ayıbını düzeltiyoruz. Kemer Belediyesi olarak bu caddeyi baştan aşağı yeniden yapacağız.

Kimse bir yama görmeyecek. Esnafımız da turizmciler de endişelenmesin bu yolu ilçemize yakışır bir şekle sokacağız" diye konuştu.

yukarı çık
0
Paylaşım