Menu
RSS
Adli Tatil Bugün Başladı

Adli Tatil Bugün Başladı

Yargıda toplu izin kullanılaca...

Antalya Valisi’nden Restorasyonu Eleştirenlere: Bilgi Sahibi Olmadan Fikir Sahibi Olanlar Var

Antalya Valisi’nden Restorasyonu Eleştirenlere: Bi…

Antalya Valisi Münir Karaloğlu...

Antalya Meteoroloji Uyardı: Muhtemel Su Baskını, Hortum ve Yıldırım Düşmesine Dikkat!

Antalya Meteoroloji Uyardı: Muhtemel Su Baskını, H…

Bugün Antalya çevrelerinde bek...

Antalya’da 15 Temmuz Milli Birlik Yürüyüşü

Antalya’da 15 Temmuz Milli Birlik Yürüyüşü

Antalya’da, “15 Temmuz Demokra...

Türkiye Rusya'nın Ardından Dünya İkincisi!

Türkiye Rusya'nın Ardından Dünya İkincisi!

AİHM tarafından verilen hak ih...

Prev Next

Antalya DSP İl Başkanı Çakmak Veryansın Etti: Şerefsizler, Alçaklar!

Antalya DSP İl Başkanı Çakmak Veryansın Etti: Şerefsizler, Alçaklar!

Demokratik Sol Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Çakmak, sosyal medya hesabından, kendisi hakkında ‘para aldı, kaseti var’ türünden sosyal medyadaki troller tarafından yayılan söylentilere sert çıktı. Hodri meydan diyen Çakmak, bu söylediklerinizi ispat etmezseniz şerefsizsiniz, alçaksınız dedi.

DSP İl Başkanı Ahmet Çakmak sosyal medya hesabından yaptığı duyuru şöyle:

“Duyuru; susmak bazen kabullenmek anlamına gelebilir düşüncesi bende hasıl olmuş, anlatma ihtiyacı duydum. 16 yıldır aktif DSP’de siyaset yapmaktayım. Belde, ilçe, il başkanlığı, milletvekilliği, belediye başkan adaylığı, partimin vermiş olduğu bütün görevleri maddi manevi bedel ödeyerek yaptım.

Hiç gocunmadım, parti içi sorunlar, yanlışları partimde saklı kaldı ama bugün görüyorum ki, bazı troller aracılık ile çamur at izi kalsın söylemler ve duyumlar almaya başladım. Hakaretler, terbiyesizlikler, diz boyu,

Ben il başkanı olarak Türkiye’de nüfusa oranlarına göre en çok oyu alan Antalya birincidir. Bir teşekkür alamadım onamı yanayım. Ortaya bir trol atmışlar, Antalya’da bir söylenti dolaşıyor. Aday çıkarılmış Manavgat’ta 50 bin tl para aldığım haberi yayan o şerefsizler kulak versin anlatayım.

Evet Bugüne kadar kira yardımı, araç yardımı, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen kendi cebinden yapmıştır. Hiç gocunmadan söyleyebilirim, aday çıkardığım halde yapmıştır. Cebimden bugüne kadar 250 bin tl bedel ödedim.

Değirmenin çarkı nasıl dönüyor soran yok. Ortaya bir trol (halkın güvercini adıyla) atmışlar. Cesareti olan konuşmuyor. Kaset varmış yakında açıklayacakmış. Tekrar söylüyorum; açıklamasanız şerefsizsiniz. Hodri meydan. Tüm arkadaşlarımla özellikle paylaşıyorum bilginize.

Kim kimi açıklayacak göreceğiz. O konuşmalar nasıl gerçekleşti, ne konuştuğumu örgüt biliyor, kendileri biliyor. O çamur kime bulaşacak görürsünüz hodri meydan o kaset ortaya çıkmazsa şerefsizsiniz. Antalya’daki yalakalar hesap verecekler. Bu güne kadar sustum.

Yanlış yapmışım. Açıklasınlar, açıklama bekliyorum.”

yukarı çık
0
Paylaşım