Menu
RSS

Tarihe Göre Filtrelenen Öğeler Pazar, 11 Haziran 2017

İftar Yemekli Kumara Polis Baskını

Eskişehir’de polis ekiplerinin 3 dernek binasına düzenledikleri baskında, tombala oynarken yakalanan 232'ye 227'şer lira idari para cezası verildi. Bir dernek binasının duvarında 'Her gün iftar yemeğimiz ve ikramımız vardır' yazısının asılı olması dikkat çekti.

Devamını oku...

Terk Ettiği Eve Akrabaları Kurşun Yağdırdı

Kocaeli’nin Darıca İlçesi’nde tartıştığı 3 yıllık eşi Hakan B.'yi terk eden Elif B.'nin akrabaları, Hakan B.'nin olduğu sırada eve kurşun yağdırdı. Şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Olay Darıca Nenehatun Mahallesi, Şair Baki Sokak'ta meydana geldi.

Devamını oku...

Her Gün Mutlaka Yıkamanız Gereken 8 Eşya

Kadınlar ne kadar yorgun olurlarsa olsunlar evlerini temizlemek için mutlaka kendilerini bir şekilde vakit ayırır. Ama ne yazık ki evdeki çoğu eşyanın gerçekte her gün yıkanması gerektiğini bilmez. İşte çoğu kadının fark etmediği ve evde mikrop saçan 8 eşya…

Devamını oku...

Antalya Giritli’ye Ezici Çoğunlukla Sahip Çıktı

Antalya Muratpaşa İlçesi Üçgen Mahallesi’ndeki Giritli Parkı için yapılan referandumda Cumhuriyet, Üçgen mahalleleri seçmenleri oy kulandılar. Yapılan referandum sonuçları saat 18.30 itibariyle kesinleşti. Bu sonuçlara göre, Cumhuriyet Mahallesinde 1232 kişi oy kullandı. 1010 kişi HAYIR dedi, 221 kişi Evet dedi. 

Devamını oku...

10 Yaşındaki Ceylin, Kaçırıldı

İzmir’in Ödemiş ilçesinde, 10 yaşındaki Ceylin Atik, oyun oynamak için gittikleri evlerinin önündeki parktan iki gün önce kaçırıldı. Dedesinin cep telefonuna "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" yazılı mesaj gelen kızın bulunması ve kaçıran şüphelilerin yakalanması için polis çalışma başlattı.

Devamını oku...

Ayrı Yaşadığı Eşiyle İlişkisi Olduğunu Öne Sürdüğü Adamı Öldürdü

Kütahya’nın Tavşanlı İlçesi'nde 48 yaşındaki Mehmet Ali T,. ayrı yaşadığı eşiyle ilişkisi olduğunu öne sürdüğü 45 yaşındaki Mehmet Teke'yi bıçaklayarak öldürdü. Olay dün gece Cumhuriyet Meydanı'nda meydana geldi. İddiaya göre Mehmet Ali T., ayrı yaşadığı eşi 45 yaşındaki Kadriye T. ile ilişkisi olduğunu öne sürdüğü Mehmet Teke ile tartıştı.

Devamını oku...

Bodrum'da Fuhuş Operasyonu: 6 Gözaltı

Bodrum’da fuhuş yaptıkları tespit edilen yabancı uyruklu 6 kadın ile kadınları para karşılığı erkeklere pazarladıkları ileri sürülen 2 Türk vatandaşı, polisin düzelediği operasyonla suçüstü yakalandı. Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri,

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol