Menu
RSS

Antalya Büyükşehir'den Demre'ye Yeni Koordinatör

Antalya Büyükşehir'den Demre'ye Yeni Koordinatör

Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre Koordinatörlüğü'ne, Demre Belediyesi Meclis Üyesi Özdemir Sevinç atandı. Büyükşehir Demre Koordinatörlüğü'ne Veli Sertbaş'ın yerine atanan Özdemir Sevinç'in göreve başlaması dolayısıyla tören düzenlendi.

Beymelek Mahallesi'ndeki Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre Hizmet Birimi'nde yapılan törene Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu, Ak Parti İlçe Başkanı Ünal Arıkan, Antalya Büyükşehir Belediyesi meclisi üyeleri Orhan Avcı, Ali Rıza Zorlu ve Rasık Şahin, Demre Belediyesi meclis üyeleri, Ak Parti ilçe yöneticileri ve Büyükşehir Demre Birimi çalışanları katıldı.

Yeni Demre Koordinatörü Özdemir Sevinç, "Bu bir görev değişimi. Büyükşehir Belediyesi Demre Birimi ile Demre Belediyesi uyum içinde çalışacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Sizlerden isteğim gördüğünüz eksiklikleri lütfen bildirin. Biz de çözüme kavuşturalım. En iyi hizmeti vermek için çalışacağım. Beni bu göreve layık gören Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel'e teşekkür ediyorum" dedi.

Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu, "Yaklaşık dört yıldır Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre Hizmet Birimi ile Demre Belediyesi arasında bir uyumsuzluk vardı. Dişliler maalesef uyumlu çalışmıyordu.

Bu atamayla bu uyumsuzluğun ortadan kalkacağına inanıyorum" diye konuştu.

Yeni Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre Koordinatörü Özdemir Sevinç, iki dönemdir Demre Belediyesi'nde meclisi üyesi olarak görev yapıyor. Evli ve iki çocuk babası Sevinç, Demre Lisesi mezunu.

yukarı çık
0
Paylaşım