Menu
RSS
Antalya’da Hava Az Bulutlu Açık, Sıcaklık Sahil Kesiminde 4-6 Derece Düşecek

Antalya’da Hava Az Bulutlu Açık, Sıcaklık Sahil Ke…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Gümüşhane'de Sıcak Temas! Teröristler Çembere Alındı

Gümüşhane'de Sıcak Temas! Teröristler Çembere Alın…

Gümüşhane'nin Kürtün ilçe kırs...

Antalya'dan İki Firma En Büyükler Listesinde

Antalya'dan İki Firma En Büyükler Listesinde

İstanbul Sanayi Odası (İSO) ta...

Antalya’da Hava Az Bulutlu Açık, Rüzgar Güneyden Hafif Esecek

Antalya’da Hava Az Bulutlu Açık, Rüzgar Güneyden H…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Antalya’da Hava Az Bulutlu Açık, Rüzgar Kuzey ve Batı’dan Orta Kuvvette Esecek

Antalya’da Hava Az Bulutlu Açık, Rüzgar Kuzey ve B…

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü...

Antalya’da Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 3 Kardeş Öldü

Antalya’da Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 3 Kardeş Ö…

Antalya’da akrabalarının düğün...

Prev Next

21 Gün Kemerle, Sopayla Darp Edip Antalya’da Tecavüz Etti!

21 Gün Kemerle, Sopayla Darp Edip Antalya’da Tecavüz Etti!

Adana'da tanıştığı genç kızı "Benim de çocuğum var" diye kandırıp ayakkabı imalathanesine götüren sapık, burada genç kıza 21 gün boyunca tecavüz etti. Adana'da tanıştığı genç kızı kandırıp bir ayakkabı imalathanesine götüren şahsın, burada genç kızın elini bağlayıp ağzını kapatıp,

21 gün boyunca sopa ve kemerle işkence yaptığı ve tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, olay  Seyhan ilçesine bağlı Sarıyakup Mahallesi'nde 21 Kasım günü meydana geldi. İddiaya göre, Derya R. B. bir süre önce erkek arkadaşı hayatını kaybedince bunalıma girdi.

Ailesi genç kızı psikolojisi düzelmesi için hastaneye götürdü. Genç kız burada verilen ilaçları kullanmaya başladı. Derya R. B. 1 Kasım günü ise saçlarını boyatmak için evden çıkıp Belediyeevleri Mahallesi'ndeki bir kuaföre geldi.

Genç kız Gökhan U.'nun işlettiği kadın kuaföründe saçlarını boyattı. Burada Gökhan U. ve yanında çalışan ve saçlarını boyayan Tevfik T. ile tanışıp arkadaş oldu. O esnada kuaförde bulunan ve Gökhan U.'nun arkadaşı olduğu öğrenilen evli ve 3 çocuk babası Rasin  Sabah da sohbete katılıp, Derya R. B. ile tanıştı.

"Benim De Evladım Var Sana Kötü Bir Şey Yapmam"

Genç kız ile Rasin  Sabah bir süre sohbet ettikten sonra  Sabah genç kıza birlikte gezmeyi teklif etti. Ancak genç kız önce korkup şahsa "Ben seni tanımıyorum benim saat 18.00'de evde olmam lazım" diye yanıt verdi.

Sabah ise genç kıza "Benim de evladım var. Sana kötü bir şey yapmam" diyerek, Derya R. B.'yi ikna etti. Bunun üzerine kuaför Gökhan U., her ikisini de  Sabah'ın Sarıyakup Mahallesi'ndeki iş yerinin önünde bıraktı.

İkili, iş yerinin çatı katına çıkıp, burada bir süre sigara içip sohbetlerini sürdürdü. Ancak hava kararınca genç kız, eve gitmek istediyse de Rasin  Sabah buna izin vermedi.

Sopa İle Dövdü, Ağzını Bağlayıp Tecavüz Etti

Çıkan tartışma sonucunda Rasin  Sabah (32), iş yerinde bulundurduğu sopayı çıkartıp, Derya R. B.'yi dövmeye başladı, sonrasında genç kızın elini bağlayıp ağzını kapatarak ona tecavüz etti.

Tam 2 hafta boyunca iş yerinin çatı katına hapsettiği Derya R. B.'ye şiddet uygulayıp, defalarca tecavüz eden  Sabah, sonrasında adeta bir tutsak gibi gördüğü B.'yi,  Mersin ve  Antalya'ya götürerek, burada da kaldığı evlerde cinsel saldırısını sürdürdü.

Kemerle Dövüp Aynı Zamanda Tecavüz Etti

Sabah, ailesiyle iletişim kurmaması için genç kızın cep telefonunu da alıp, sim kartını da kırdı.  Mersin ve Antalya’da da genç kıza tecavüze devam eden zanlı 4 gün sonra tekrar Adana’ya dönüp genç kızı ayakkabı imalathanesine getirdi.

Ellerinden bağladığı B.'yi çırılçıplak soyan Sabah, kemerini çıkartıp bir yandan ona şiddet uyguladı, diğer yandan da tecavüz etti.

Esrar İçince Sızdı Genç Kız Kaçtı

Derya R. B.'nin ailesi, kızlarından haber alamayınca polise 'kayıp' başvurusunda bulundu.  Polis her yerde genç kızı ararken, Rasin  Sabah'ın alıkoyup da günlerce darp edip, tecavüz ettiği B.,  20 Kasım'da zanlının uyuşturucu alıp, uykuya dalmasını fırsat bilip, esir tutulduğu iş yerinden kaçıp, bölgedeki bir başka esnafa sığınıp, kurtulmayı başardı.

Sonrasında polis devreye girip, Derya R. B.'yi önce hastaneye, sonra 'kadın sığınma evi'ne yerleştirdi.

17 Suç Kaydı Var

Uyandığında genç kızı göremeyen Rasin  Sabah kaçtı. Ancak  Sabah,  Adana Emniyet Müdürlüğü  Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü  Seyhan Araştırma ekipleri tarafından yakalandı. Zanlı, Ahlak Büro Amirliğine teslim edildi.

Genç kızın rızasıyla kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini anlatan  Sabah, "Ona tecavüz etmedim, kendi isteğiyle birlikte olduk. Benimle evlenmek istiyordu, onu reddedince bana iftira attı. O parasıyla erkeklerle birlikte oluyor. Güvenlik kameralarından da görebilirsiniz" diye ifade verdiği öğrenildi.

Sabah'ın, başta tehdit ve hakaret olmak üzere gasp, mala zarar verme, kişiyi hürriyetinden alıkoyma gibi 17 ayrı suçtan dosyasının bulunduğu, ancak hakkındaki hiçbir davada bugüne kadar hüküm giymediği öğrenildi.

Ailesinden Korkup Sığınma Evine Gitti

Derya R. B.'nin de ifadesinde "Bana tecavüz eden, beni zorla yanında tutarak birçok defa tecavüzde bulunan Rasin  Sabah'tan davacı ve şikayetçiyim. Ayrıca ben evden ve ailemden kaçmadım, kendi rızamla ayrıldım.

Ancak bu olay duyulursa ailemin bana zarar vermesinden korkuyorum. Bu nedenle evime gitmek istemiyorum. Kadın sığınma evine gitmek istiyorum" dediği öğrenildi.

Zanlı sorgusunun ardından "Cinsel saldırı, şiddet, işkence, kişi hürriyetinden yoksun bırakma" suçlamalarıyla adliyeye sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye çıkartılan zanlı tutuklandı.

yukarı çık
0
Paylaşım