Menu
RSS

Antalya’da Bobin Kağıdı Yüklü TIR Alev Alev Yandı

Antalya’da Bobin Kağıdı Yüklü TIR Alev Alev Yandı

Antalya’da bobin kağıdı yüklü bir TIR’ın motor bölümü alev alev yandı. Yangın kağıtlara sıçramadan itfaiye tarafından söndürüldü. Edinilen bilgiye göre olay, saat 16.20 sırasında Kepez ilçesi Ünsal Mahallesi, batı çevre yolu üzerinde meydana geldi.

Bir nakliyat firmasında şoför olarak çalışan Yalçın A., 07 CLS 43 plakalı TIR’ına Serbest Bölge’den bobin kağıdı yükleyerek, Organize Sanayi Bölgesi’ne doğru yola çıktı.

Yalçın A., Kepez üstüne doğru yaklaşırken aracın motor bölümünden bir anda alevler yükselmeye başladı. Neye uğradığını anlamayan sürücü, hemen TIR’ı sağa çekerek 112 Acil Çağrı Merkezi’nden yardım istedi.

Haberin Videosu:

İhbarla bölgeye gelen itfaiye ekipleri, motor bölümü tamamen alev almış olan TIR’a müdahale etti. İtfaiye ekipleri alevleri, 07 CLR 15 plakalı dorse bölümüne sıçramadan kontrol altına aldı. Sürücü Yalçın A. yangın sonrası büyük üzüntü yaşadı.

Firma sahibi Hüseyin E. de yangın söndürme çalışmalarını yakından takip etti. Polis, yolun bir şeridini dubalarla araç trafiğine kapattı. Polis ve itfaiyenin yangınla ilgili incelemesi sürüyor.

yukarı çık
0
Paylaşım