Menu
RSS

Antalya Ak Parti Milletvekili Atay Uslu’dan Demre Belediyesine Ziyaret

Antalya Ak Parti Milletvekili Atay Uslu’dan Demre Belediyesine Ziyaret

Kontrollü sosyal hayat döneminin başlaması ile birlikte Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu mesafeye ve temizliğe dikkat ederek, maske takarak Demre’de ziyaretlerde bulundu. Demre ziyaretinde Antalya Milletvekili Atay Uslu’ya, Ak Parti Demre İlçe Başkanı Mehmet Koparıcı ve teşkilat üyeleri eşlik ettiler.

Ak Parti Milletvekili Atay Uslu ilk olarak Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya’yı ziyaret ederek, Demre yatırımları ve vizyonu hususunda görüş alış-verişinde bulundu.

Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya yat limanı ve çay ağzı projelerinin Demre’ye çok büyük katkısı olacağını ifade etti. Milletvekili Atay Uslu’da Demre projelerini, yatırımlarını an ve an takip ettiklerini ve Demre için,

Antalya için her türlü projeye siyasi ayrım gözetmeksizin destek olduklarını ve olacaklarını anlattı.

Atay Uslu Demre Belediyesinde iken telefonla, yat limanı ve çay ağzı projeleri hususunda Antalya Ulaştırma Bölge Müdürlüğü ile Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü ile istişarede bulundu.

Milletvekili Atay Uslu Belediye ziyareti ardından esnaf ve çiftçileri ziyaret etti, portakal, domates ve örtü altı sebze üreticileri ile istişarelerde bulundu.

yukarı çık
0
Paylaşım